Biolage

modelkyhydra2 modelkycolorcare2 modelkyvoluma2 modelkyforte2
modelkyrejuva2 modelkyscalp2 modelkybiosluzby
hydra

pro SUCHÉ vlasy
Vlasové terapie pro hydrataci a snadnou úpravu vlasů
Biolage Hydrathérapie dodává suchým vlasům hydrataci, hebkost a usnadňuje jejich úpravu. Je obohacena o výtažky z mořských řas, šalvěje, pšeničných klíčků a blahodárně působící aloe vera, a díky tomu vlasy hydratuje, vyživuje a obnovuje jejich přirozené zdraví. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy.

colorcare2

pro BARVENÉ vlasy
Vlasové terapie pro krásu a lesk barvených vlasů
Biolage Colorcarethérapie oživuje barvu, dodává zářivý lesk a nabízí posílenou ochranu barveným vlasům. Obnovující komplex ženšenu a ginko biloba prodlužuje trvanlivost Vaší barvy. Výtažky z citrusových plodů a sojových proteinů dodávají vlasům hebkost a lesk, UV filtr a výtažky ze slunečnicových semínek chrání vlasy před sluncem a nepříznivým vlivům okolí.

voluma

pro JEMNÉ vlasy
Vlasové terapie pro přirozený objem a lesk
Biolage Volumathérapie dodává vlasům přirozený objem, plnost a energii. Vlasy jsou hebké na dotyk a zářivě lesklé. Ceramidy obnovují přirozenou strukturu vlasů a patentované superlehké pečující složky jim dodávají dlouhotrvající objem. Eukalyptus přirozeně zvedá vlasy a stimulující zázvor propůjčuje vlasům novou vitalitu. Komplex lipidů, glukózy a rostlinných proteinů obklopí vlas a dodá mu strukturu, objem a tvar.

forte2

pro OSLABENÉ vlasy
Posilující vlasové terapie pro slabé a narušené vlasy
Biolage Fortethérapie obsahuje novou patentovanou technologii VitaForce, která obnovuje poškozená vlasová vlákna a zároveň představuje prevenci před oslabením a narušením vlasů. Posilující výtažky z Guarany a bambusu zvyšují vitalitu a sílu, olej z mangových semínek dodává vlasům hydrataci a uhlazení. Díky ceramidům se snižuje lámavost vlasů. Fortethérapie zanechává vlasy jemné, lesklé a snadné na úpravu.

rejuva

pro vlasy OSLABENÉ VLIVEM ČASU
Vlasové terapie pro opětovnou sílu, energii a lesk vlasů
Biolage Rejuvathérapie představuje zásadní průlom pro vlasy oslabené vlivem času (délkou vlasu nebo věkem) - matné, bez života, zcitlivělé a křehké. Unikátní kombinace Omega - 3 kyseliny získané z oleje lničky seté, výtažku z rajského jablka s výjimečnými antioxidačními účinky a rýžového proteinu nabízí vlasům jedinečnou vyživující terapii. Ideální řešení pro dlouhovlásky a ženy v nejlepším věku 26+. Terapie je vhodná i pro barvené vlasy .

scalp

pro vlasy S LUPY nebo MASTNÉ vlasy
Očišťující vlasové terapie pro zdraví a harmonii vlasů a vlasové pokožky
Biolage Scalpthérapie jemně čistí a očišťuje vlasovou pokožku i vlasy. Vlasy zanechává lesklé, hebké a plné síly. Scalpthérapie je určena všem, kteří mají obtíž s lupy nebo svěděním pokožky. Napomáhá dosažení rovnováhy normálních až mastných vlasů. Odstraňuje nadměrnou tvorbu mazu na vlasech a vlasové pokožce, do hloubky čistí vlasovou pokožku a nevysouší vlasy.

bio

menu služeb v salonu
Každý z nás navštěvuje kadeřnický salon, aby získal krásnou barvu vlasů a slušivý účes. Pokud jste však v salonu Biolage, otevírá se Vám nový svět plný relaxace a harmonie. Salon Biolage Vám nabízí čtyři unikátní služby na míru vlasovému typu.
Prožijte jedinečné okamžiky v náručí přírody s nejčistšími výtažky rostlin. Vyberte si jednu ze služeb a odcházejte ze salonu plní energie... a s krásnými, zdravými vlasy!
... ZEPTEJTE se
Vašeho KADEŘNÍKA ...

samponprosuchevlasyasnadnouupravu šampon pro suché vlasy a snadnou úpravu - ... Kč / 250 ml

Výtažky z šalvěje a pšeničných klíčků jemně čistí a pečujíc o vlas, mořské řasy a citrónová tráva obnovují přirozenou vlhkost vlasu, navrací mu hebkost a lesk od kořínků ke konečkům. Pro normální až suché vlasy.

Použití: Naneste na mokré vlasy a jemným masírováním vytvořte pěnu. Opláchněte. Naneste Biolage Hydrathérapie balzám. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.
pecujicibalzamprosuchevlasyasnadnouupravu pečující balzám pro suché vlasy a snadnou úpravu - ... Kč / 250 ml

Výtažky z mořských řas a rozmarýnu dodávají suchým vlasům citlivou péči a vlhkost pro zdravé a zářivé vlasy. Pro normální až suché vlasy.

Použití: Po aplikaci šamponu Biolage Hydrathérapie naneste na vlhké vlasy. Nechte 1-3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.
dennitonikumprosuchevlasy denní tonikum pro suché vlasy a snadnou úpravu - ... Kč / 400 ml

Mořské řasy, chmel a mandle okamžitě dodávají vlasům potřebnou vlhkost, lesk a hebkost. Výtažky ze slunečnicových semínek chrání vlas před sluncem a škodlivým vlivem okolí. Snažší úprava všech typů vlasů.

Použití: Po aplikaci šamponu naneste rovnoměrně na vlhké vlasy. Neoplachovat. Pročesejte a upravte vlasy jako obvykle. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.      
cerarepair cera–repair - ... Kč / 5ml

Intenzivní kúra pro suché vlasy k domácímu použití. Pro suché vlasy a snadnou úpravu, Vitamín E, extrakty z mořských řas a aloe vera intenzivně vyživují suchý vlas a dodávají mu potřebnou vlhkost a hebkost. Jedinečný komplex proteinů, ceramidů a výtažků z citrusových plodů dlouhodobě obnovuje sílu a hebkost vlasů.
samponprobarvenevlasy šampon pro barvené vlasy - ... Kč / 250 ml

Obnovující komplex ženšenu a ginko biloba vyživuje a pečuje o barvu. UV filtr chrání vlasy před sluncem. Výtažky z citrónové trávy zaručují hebkost, lesk a snadnou úpravu vlasů.

Použití: Naneste na mokré vlasy a jemným masírováním vytvořte pěnu. Opláchněte. Naneste Biolage Colorcarethérapie péči. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.
peceprobarvenevlasy péče pro barvené vlasy - ... Kč / 250 ml

Sojové proteiny a rozmarýn vyživují a posilují vlas, UV filtr a výtažky ze slunečnicových semínek napomáhají odolnosti a lesku barvy.

Použití: Po aplikaci šamponu Biolage Colorcarethérapie naneste na vlhké vlasy. Nechte 1-3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou. 
cerarepair2 cera–repair - ... Kč / 5 ml

Intenzivní kúra pro barvené vlasy k domácímu použití. Vitamín E, extrakty z ibišku a rozmarýnu intenzivně ošetřují a chrání lesk barvených, zesvětlených i melírovaných vlasů. Díky jedinečnému komplexu proteinů, ceramidů a výtažků z citrusových plodů dlouhodobě obnovuje sílu a hebkost vlasů.
samponprojemneslabevlasy šampon pro jemné a slabé vlasy - ... Kč / 250 ml

Superlehké výtažky z citrusových plodů dodávají objem, jemně čistí vlas, dodávají vlasům vitalitu a zářivý lesk a odstraňují usazeniny, které mohou vlasy dlouhodobě zatěžovat. Eukalyptus dodává sílu, rostlinné lipidy a aminokyseliny vlasy zvedají a dodávají jim strukturu a objem.

Použití: Naneste na mokré vlasy a jemným masírováním vytvořte pěnu. Opláchněte. Naneste Biolage Volumathérapie péči. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.
peceprojemneaslabevlasy péče pro jemné a slabé vlasy - ... Kč / 250 ml

Nejlehčí pečující částice dodávají objem, ale nezatěžují. Sojové proteiny vyživují a posilují, ženšen vlasy stimuluje, eukalyptus jim dodává sílu. Rostlinné lipidy a pšeničné aminokyseliny vlasy zvedají a dodávají jim strukturu a objem.

Použití: Po aplikaci šamponu Biolage Volumathérapie naneste do vlhkých vlasů. Nechte 1-3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.
cerarepair3 cera–repair - ... Kč / 5 ml

Intenzivní kúra pro slabé a narušené vlasy k domácímu použití. Vitamín B3, extrakty z ženšenu a manga intenzivně obnovují a posilují slabé, narušené a chemicky poškozené vlasy. Díky jedinečnému komplexu proteinů, ceramidů a výtažků z citrusových plodů dlouhodobě obnovuje sílu a hebkost vlasů a snižuje jejich lámavost.
posilujicipecujicisamponprooslabeneanarusenevlasy posilující pečující šampon pro oslabené a narušené vlasy - ... Kč / 250 ml

Jemně čistí, posiluje a obnovuje slabé, poškozené a chemicky narušené vlasy. Posiluje strukturu vlasu, obnovuje jejich vitalitu a sílu. Zanechává vlasy jemné, lesklé a snadné na úpravu. S novou patentovanou technologií VitaForce: obsahuje ceramidy pro intenzivní regeneraci, výtažky z Guarany a bambusu pro dodání vitality, olej z mangových semínek pro intenzivní hydrataci a uhlazení vlasů.

Použití: Naneste na mokré vlasy a jemným masírováním vytvořte pěnu. Opláchněte. Naneste Biolage Fortethérapie péči. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.
posilujicipeceprooslabeneanarusenevlasy

posilující péče pro oslabené a narušené vlasy - ... Kč / 250 ml

Intenzivně posiluje a obnovuje slabé, poškozené a chemicky narušené vlasy. Posiluje strukturu vlasu, obnovuje jejich vitalitu a sílu. Zároveň působí preventivně před budoucím poškozením vlasů. Zanechává vlasy jemné, lesklé a snadné na úpravu. S novou patentovanou technologií VitaForce: obsahuje ceramidy pro intenzivní regeneraci, výtažky z Guarany a bambusu pro dodání vitality, olej z mangových semínek pro intenzivní hydrataci a uhlazení vlasů. Testované pod dermatologickou kontrolou.

Použití: Po aplikaci šamponu Biolage Fortethérapie naneste na vlhké vlasy. Nechte 1-3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.

cerarepair4 cera–repair - ... Kč / 5 ml

Intenzivní kúra pro slabé a narušené vlasy k domácímu použití. Vitamín B3, extrakty z ženšenu a manga intenzivně obnovují a posilují slabé, narušené a chemicky poškozené vlasy. Díky jedinečnému komplexu proteinů, ceramidů a výtažků z citrusových plodů dlouhodobě obnovuje sílu a hebkost vlasů a snižuje jejich lámavost.
vyzvujicisamponprovlasyoslabenevlivemcasu vyživující šampon pro vlasy oslabené vlivem času (délkou vlasu nebo věkem) - ... Kč / 250 ml

Díky unikátní kombinaci Omega-3 kyseliny získané z oleje lničky seté, lykopenu, výtažku z rajského jablka s výjimečnými antioxidačními účinky a rýžového proteinu jemně čistí a dodává opětovný život vlasům matným, bez života, zcitlivělým a oslabeným působením času. Vlasy jsou pružné bez zatížení a zářivě lesklé. Vhodný i na barvené vlasy.

Použití: naneste malé množství šamponu na vlhké vlasy, napěňte a důkladně opláchněte. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

ZASTAVTE ČAS!
   
vyzivujicipeceprovlasyoslabenevlivemcasu vyživující péče pro vlasy oslabené vlivem času (délkou vlasu nebo věkem) - ... Kč / 250 ml

Díky unikátní kombinaci Omega-3 kyseliny získané z oleje lničky seté, lykopenu, výtažku z rajského jablka s výjimečnými antioxidačními účinky a rýžového proteinu napomáhá chránit vlasy proti nežádoucímu působení vnějších vlivů, které mají za následek předčasné stárnutí vlasů. Pečuje o vlasy, které v přirozeném procesu stárnutí ztrácí sílu, jsou křehčí, zcitlivělé a matné na pohled. Působí od konečků ke kořínkům vlasů, obnovuje jejich mladistvý vzhled a pohyb. Vlasy jsou pružné, pevné, hedvábné na dotek, jako znovuzrozené. Vhodná i na barvené vlasy.

Použití: Po použití šamponu Rejuvathérapie naneste na vlhké ručníkem prosušené vlasy do délek a konců, nechte působit a opláchněte. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

ZASTAVTE ČAS!
intenzivnivyzivujicimaskaprovlasyoslabenevlivemcasu intenzivní vyživující maska pro vlasy oslabené vlivem času (délkou vlasu nebo věkem) - ... Kč / 150 ml

Díky unikátní kombinaci Omega-3 kyseliny získané z oleje lničky seté, lykopenu, výtažku z rajského jablka s výjimečnými antioxidačními účinky a rýžového proteinu poskytuje hloubkovou výživu a obnovu časem unaveným vlasům od konečků ke kořínkům, na které působí přirozený proces stárnutí a které postupem času ztrácí sílu, jsou křehčí, zcitlivělé a matné na pohled. Progresivní kationy působí v místech poškození, uhlazují kutikulu, obnovují a posilují vlasové vlákno. Vlasy jsou pružné, pevné, hedvábné na dotek, jako znovuzrozené. Vhodná i na barvené vlasy.

Použití: Po použití šamponu Rejuvathérapie naneste na vlhké ručníkem prosušené vlasy do délek a konců pro intenzivní regeneraci 1x týdně místo péče Rejuvathérapie. Nechte působit 3-5 minut a opláchněte. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

ZASTAVTE ČAS!
   
coolingmintosvezujicisampon Cooling Mint osvěžující šampon - ... Kč / 250 ml
Čistí a osvěžuje vlasovou pokožku a vlasy. Obsahuje komplex máty (pro osvěžení) a kolového oříšku (pro povzbuzení vlasové pokožky) a unikátní Bio-Cushion ComplexTM: s výtažky z ibišku pro zklidnění vlasové pokožky, výtažky ze zeleného čaje pro povzbuzení. Zanechává vlasy hebké, lesklé a snadné na úpravu.

Použití: Vmasírujte šampon do vlhkých vlasů a vlasové pokožky pro intenzivnější prokrvení vlasové pokožky. Důkladně opláchněte. Následně použijte Biolage Cooling Mint péče. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou. Dermatologicky testované.

Vhodné i pro muže!
samponprotilupum šampon proti lupům - ... Kč / 250 ml

Čistí vlasovou pokožku a vlasy od nežádoucích lupů. Kombinace Piroctone Olaminu a citrusových kyselin prvků jemně zbavuje lupů a brání jejich návratu. Zanechává vlasy lesklé, hebké a posílené.

Použití: Naneste na vlhké vlasy a jemnými nasážními pohyby napěňte.Nechte 3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě potřeby aplikaci opakujte. Dermatologicky testováno. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte.
samponpromastnevlasy šampon pro mastné vlasy - ... Kč / 250 ml

Obnovuje přirozenou rovnováhu snadno se mastících vlasů. Rostlinný komplex zkombinovaný se specifickými čistícími látkami hloubkově čistí pokožku, aniž by vlasy vysušoval. Ginko biloba působí jako antioxidant a chrání proti volným radikálům, citrónová tráva zjemňuje pokožku, šalvěj antisepticky čistí, pšeničné klíčky pečují a působí jako antioxidant, specifické čistící složky působí protizánětlivě a zklidňují pokožku.

Použití: Naneste na mokré vlasy a jemnými masážními pohyby je napěňte. Důkladně opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou.
intenzivnikuraprotivypadavanivlasu intenzivní kúra proti vypadávání vlasů - Aminexil - ... Kč / 1 0x6 ml

Dlouholetý výzkum prokázal, že hlavní příčinnou vypadávání vlasů je abnormální nahromadění a tuhnutí kolagenu
ve vlasovém váčku, což způsobuje nedostatečné vyživení vlasového kořínku, jeho ztenčení a následné vypadnutí. Patentovaný aminexil ® prodlužuje životní cyklus vlasů. tato technologicky pokročilá formule působí proti hromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, které zabraňuje „dušení“ vlasů a následnému permanentnímu vypadávání vlasů. současně pomáhá udržovat hustotu vlasů a vede k posílení ztenčujícíh se vlasů. vlasy jsou jemné, hladké a plné objemu.

Použití: Aplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. nasaďte aplikátor a jemně vmasírujte objem jedné celé ampulky ke kořínkům. Pracujte po částech a postupně masírujte pokožku hlavy. Neoplachujte. Pokračujte ve finální úpravě jako obvykle. Pro maximální účinek používejte jednu ampulku každý den po dobu 6 - 8 týdnů nebo alespoň třikrát týdně. Pro dlouhodobý účinek kúru opakujte dvakrát ročně. Jedno balení intenzivní kúry aminexil obsahuje 10 ampulek.
sluzbaozdravujicirelax
Služba OZDRAVUJÍCÍ RELAX
INTENZIVNÍ A OKAMŽITÁ REGENERACE VLASŮ + MASÁŽ + STŘIH

Dodejte svým vlasům intenzivní péči s vysokou koncentrací ceramidů a aktivními přírodními výtažky. Za pouhých 5-10 minut pocítíte rozdíl a Vaše vlasy budou plné síly a zdraví. Ceramidy a pšeničné proteiny pronikají do hloubky vlasu a obnovují jeho strukturu. Výtažky z citrusů, jablečných semínek a cukrové třtiny vyrovnávají pH a dodávají vlasu lesk. Vlasy jsou silné, hebké a lesklé. Méně se lámou a září zdravím.

Službu OZDRAVUJÍCÍ RELAX si můžete dopřát přímo na míru Vašich vlasů:

* SUCHÉ a nepoddajné vlasy - Hydrathérapie - pro okamžitou hydrataci, snadnou úpravu a oslnivý lesk
* BARVENÉ vlasy - Colorcarethérapie - pro zářivý lesk a dlouhotrvající barvu
* OSLABENÉ a narušené vlasy (např. po melíru, častém fénování a kartáčování) - Fortethérapie - pro posílení, intenzivní regeneraci a obnovené zdraví vlasů
sluzbaexpresskrasa
Služba EXPRESS KRÁSA
INTENZIVNÍ A OKAMŽITÁ REGENERACE VLASŮ + STŘIH

Dodejte svým vlasům intenzivní péči s vysokou koncentrací ceramidů a aktivními přírodními výtažky. Za pouhých 5-10 minut pocítíte rozdíl a Vaše vlasy budou plné síly a zdraví. Ceramidy a pšeničné proteiny pronikají do hloubky vlasu a obnovují jeho strukturu. Výtažky z citrusů, jablečných semínek a cukrové třtiny vyrovnávají pH a dodávají vlasu lesk. Vlasy jsou silné, hebké a lesklé. Méně se lámou a září zdravím.

Službu EXPRESS KRÁSA si můžete dopřát přímo na míru Vašich vlasů:

* SUCHÉ a nepoddajné vlasy - Hydrathérapie - pro okamžitou hydrataci, snadnou úpravu a oslnivý lesk
* BARVENÉ vlasy - Colorcarethérapie - pro zářivý lesk a dlouhotrvající barvu
* OSLABENÉ a narušené vlasy (např. po melíru, častém fénování a kartáčování) - Fortethérapie - pro posílení, intenzivní regeneraci a obnovené zdraví vlasů
... pro nový život Vašich vlasů
sluzbazastavtecas
Služba ZASTAVTE ČAS!
INTENZIVNÍ VYŽIVA PRO ZNOVUZROZENÍ ČASEM OSLABENÝCH VLASŮ

Čas běží neúprosně rychle a zanechává ve vlasech viditelné stopy... Přirozený proces stárnutí vlasů je však nedílnou součástí našeho života. Může způsobovat následující problémy: slabé a lámavé vlasy, ztráta síly suché vlasy a pokožka hlavy.

* vlasy OSLABENÉ VLIVEM ČASU - Rejuvathérapie - přináší unikátní kombinaci 3 účinných látek, které zajišťují dokonalou výživu vlasů oslabených vlivem času a zároveň působí preventivně v přirozeném procesu jejich stárnutí.

Ideální pro dlouhovlásky a ženy v nejlepších letech (26+).
sluzbaprodravivlasovi
Služba pro ZDRAVÍ VLASOVÉ POKOŽKY BEZ LUPŮ
INTENZIVNÍ ČISTÍCÍ KÚRA PROTI LUPŮM - ZDRAVÍ VLASŮ ZAČÍNÁ U VLASOVÉ POKOŽKY

Lupy jsou předčasně oddělené buňky vlasové pokožky, k jejichž tvorbě dochází při rozmnožení přirozeně přítomných mikroorganismů ve vlasové pokožce. K problémům s lupy, svěděním pokožky, mastnými vlasy či vypadáváním vlasů dochází, pokud dojde k narušení správného fungování vlasové pokožky. Očišťující vlasová terapie Scalpthérapie přináší zdraví a harmonii vlasů a vlasové pokožky a navrací vlasovou pokožku do rovnováhy.

* vlasová POKOŽKA s LUPY- Scalpthérapie - pro zdraví vlasové pokožky bez lupů