Pedikúra

pedi

Proč pečovat o svá chodidla?

 Nohy jsou během každé všední denní činnosti vystaveny nepříznivým podmínkám. Jsou mnohdy více než deset hodin denně uzavřeny v těsných botách, potí se a přehřívají. Nohy se rychleji unavují, pokožka hrubne a praská.
Častokrát si naši klienti stěžují na pocit těžkých nohou, způsobený zadržováním tělních tekutin ve tkáních.
Pravidelná péče o nohy v podobě pedikúry, reflexní masáže, peelingu a odstranění odumřelé pokožky pomáhá udržovat chodidla zdravá, svěží a upravená. 

Mokrá pedikúra
Mokrá pedikúra představuje klasickou metodu péče o chodidla. Během mokré pedikúry jsou nejprve nohy namočeny do vlažné vody s léčivou solí na dobu deseti až patnácti minut. Nehty i kůže na nohou změknou a snadněji se upravují.

  Peeling
Peeling brusnými částicemi odstraňuje odumřelou vrstvu kůže, aniž by zasahoval do spodních vrstev kůže. Pokožka je po ošetření peelingem prokrvená, čistá a hladká. 

  Parafínové zábaly
Parafínové zábaly navrací pokožce přirozenou vlhkost, pružnost a krásu. Teplý vosk příjemně prohřívá končetiny a účinně bojuje proti „studeným nohám". Parafínové zábaly jsou vynikajícím doplňkem k mokré i suché pedikúře.
Ošetření nehtů a lakování 

Žádná pedikúra nemůže být kompletní bez řádného ošetření nehtů. Vyhlazené a upravené nehty zdobí každého po celý rok, nejen v létě!
Úprava nehtů obsahuje zapilování, vyrovnání a vyleštění nehtů. Ženám pomůžeme s výběrem vhodného pěstícího laku, mužům poradíme, jak udržovat chodidla svěží.

Jak probíhá pedikúra v našem studiu?
I během pedikúry prosazujeme osobní přístup ke každému klientovi či klientce. Ještě před započetím samotného ošetření budete vyzváni k zodpovězení pár důležitých otázek.

Jaký je Váš současný zdravotní stav?

Máte nějaké alergie?

Trpíte onemocněním kůže?

Co si přejete na svých chodidlech do budoucna zlepšit?
 

Následně se posadíte do pohodlného křesla a vnímáte jen příjemné doteky pedikérky.

 

CENÍK
Pedikúra  mokrá 280,- Kč
Masáž
50,- Kč
Lakování  
50,- Kč
Lakování   Francie 70,- Kč
Parafínové  zábaly        

 110,- Kč

Peeling                       60,-Kč  
Kuří oko, zarostlý nehet        30,-Kč
SPA pedikúra      370,-Kč