Kosmetika

Kosmetika

Laminace obočí

Laminace obočí – je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. A také je určena zákaznicím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě.

KDO POTŘEBUJE LAMINACI OBOČÍ

Majitelé nezbedného obočí, kterým se neposedně kroutí všemi směry, nedrží svůj tvar nebo je řídké. Obočí, které musíme každý den upravovat a fixovat pomocí gelů nebo jiných speciálních prostředků. A každému, kdo chce získat ideální vzhled na delší dobu.

Doba ošetření – 1 hod. Cena 890,-Kč

 Inna  tel. 737 009 004

Kamila tel. 773674112

 

Kosmetické ošetření pleti

Stav a vizáž vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového vzhledu.

Správné čištění pleti a používání vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky, epidermis.

Klíčem k dosažení uspokojivých výsledků je pravidelná kosmetická péče, která vyhovuje Vašemu typu pleti a životnímu stylu.

Vyhradit si hodinu jen pro sebe je jedním z životních potěšení a profesionální péče v kosmetickém salónu je tak uklidňující, že Váš obličej po jejím absolvování vypadá vždy lépe.

Depilace teplým voskem

Je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě.

Při depilaci voskem dochází k odstranění chloupku i s kořínkem, díky čemuž se chloupků zbavíte na delší dobu než při klasickém holení žiletkou.

Po depilaci Vám hladká pokožka vydrží 3-4 týdny.

Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodloužení doby opětovné depilace.

 

Líčení

Denní: základem je vždy lehký, jemný a decentní make-up, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochranou. Především v zimním období, je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem a chladem. Denní líčení má za úkol podtrhnout přirozenou krásu

Večerní, plesové: liší se od denního líčení tím, že je oproti němu velmi výraznější – výrazné oči, dokonalý meke-up, jemné rty anebo decentní nalíčené oči s výraznými rty

Svatební: líčení na svatbu je nejlepší přenechat odborníkovi. Svatební líčení by mělo být výraznější než běžné denní líčení, ne však jako líčení večerní, navíc musí vydržet celý den a pokud možno co nejvíce odolávat všem vlivům jako například horké počasí, vítr, slzy apod.

 

Nabízené služby

Kosmetiku provádí Jitka Černá, která pracuje více než dvacet let jako kosmetička a masérka. Před pár měsíci se vrátila ze zahraničí a ráda by zúročila všechny své zkušenosti. Pracuje s českou kosmetikou Ivem. Je to velmi kvalitní kosmetika a má s ní krásné výsledky.  BASIC Diagnostika pleti, povrchové čištění, pára s ozonem, úprava obočí, hloubkové čištění, ultrazvuková špachtle, olejová masáž s colagenem 30min.maska, masáž rukou, krém.

90min. 790, Kč

 

BASIC plus

Diagnostika pleti, povrchové čištění, pára s ozonem, úprava obočí, hloubkové čištění, masáž colagenem+sérum+olej, ultrazvuková špachtle, maska, krém.

90min. 1150, Kč

COLAGENOVA A HYDRATAČNÍ KŮRA

Povrchové čištění, pára s ozonem, chemicky pealing, ultrazvuková špachtle, masáž colagenem+ ampule hydration, colagen a liftingove sérum, 40min. Zažehlování galvanickou žehličkou, maska, masáž rukou, krém.

120min. 1350, Kč

Zažehlovaní galvanickou žehličkou

Galvanická žehlička produkuje slabé galvanické proudy. Tyto proudy pomohou dostat výživné látky lépe do kůže. Kůže je po ošetření krásné výživná a hydratovaná.