Kosmetika

Kosmetika

Kosmetické ošetření pleti

Stav a vizáž vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového vzhledu.

Správné čištění pleti a používání vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky, epidermis.

Klíčem k dosažení uspokojivých výsledků je pravidelná kosmetická péče, která vyhovuje Vašemu typu pleti a životnímu stylu.

Vyhradit si hodinu jen pro sebe je jedním z životních potěšení a profesionální péče v kosmetickém salónu je tak uklidňující, že Váš obličej po jejím absolvování vypadá vždy lépe.

 

Depilace teplým voskem

Je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě.

Při depilaci voskem dochází k odstranění chloupku i s kořínkem, díky čemuž se chloupků zbavíte na delší dobu než při klasickém holení žiletkou.

Po depilaci Vám hladká pokožka vydrží 3-4 týdny.

Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodloužení doby opětovné depilace.

 

Líčení

Denní: základem je vždy lehký, jemný a decentní make-up, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochranou. Především v zimním období, je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem a chladem. Denní líčení má za úkol podtrhnout přirozenou krásu

Večerní, plesové: liší se od denního líčení tím, že je oproti němu velmi výraznější – výrazné oči, dokonalý meke-up, jemné rty anebo decentní nalíčené oči s výraznými rty

Svatební: líčení na svatbu je nejlepší přenechat odborníkovi. Svatební líčení by mělo být výraznější než běžné denní líčení, ne však jako líčení večerní, navíc musí vydržet celý den a pokud možno co nejvíce odolávat všem vlivům jako například horké počasí, vítr, slzy apod.