Pedikúra

Pedikúra

Proč pečovat o svá chodidla?  

Nohy jsou během každé všední denní činnosti vystaveny nepříznivým podmínkám. Jsou mnohdy více než deset hodin denně uzavřeny v těsných botách, potí se a přehřívají. Nohy se rychleji unavují, pokožka hrubne a praská. Častokrát si naši klienti stěžují na pocit těžkých nohou, způsobený zadržováním tělních tekutin ve tkáních. Pravidelná péče o nohy v podobě pedikúry, reflexní masáže, peelingu a odstranění odumřelé pokožky pomáhá udržovat chodidla zdravá, svěží a upravená.  Mokrá pedikúra Mokrá pedikúra představuje klasickou metodu péče o chodidla. Během mokré pedikúry jsou nejprve nohy namočeny do vlažné vody s léčivou solí na dobu deseti až patnácti minut. Nehty i kůže na nohou změknou a snadněji se upravují.   Peeling Peeling brusnými částicemi odstraňuje odumřelou vrstvu kůže, aniž by zasahoval do spodních vrstev kůže. Pokožka je po ošetření peelingem prokrvená, čistá a hladká. 

Parafínové zábaly

Parafínové zábaly navrací pokožce přirozenou vlhkost, pružnost a krásu. Teplý vosk příjemně prohřívá končetiny a účinně bojuje proti „studeným nohám“. Parafínové zábaly jsou vynikajícím doplňkem k mokré i suché pedikúře.
Ošetření nehtů a lakování 

Žádná pedikúra nemůže být kompletní bez řádného ošetření nehtů. Vyhlazené a upravené nehty zdobí každého po celý rok, nejen v létě!
Úprava nehtů obsahuje zapilování, vyrovnání a vyleštění nehtů. Ženám pomůžeme s výběrem vhodného pěstícího laku, mužům poradíme, jak udržovat chodidla svěží.

Jak probíhá pedikúra v našem studiu?

I během pedikúry prosazujeme osobní přístup ke každému klientovi či klientce. Ještě před započetím samotného ošetření budete vyzváni k zodpovězení pár důležitých otázek.

  • Jaký je Váš současný zdravotní stav?
  • Máte nějaké alergie?
  • Trpíte onemocněním kůže?
  • Co si přejete na svých chodidlech do budoucna zlepšit? 

Následně se posadíte do pohodlného křesla a vnímáte jen příjemné doteky pedikérky.

 

Pedikérky: Jana Chalupová | Karolína Nejedlá