Permanentní make-up

Permanentní make-up

Permanentní make-up se v poslední době stává stále více oblíbenou kosmetickou zkrášlovací metodou a mnoho žen ho pro jeho pohodlnost a praktičnost (vypadat celý den upraveně) vyhledává. Permanentní make up smí provádět pouze certifikovaná a důkladně proškolená kosmetička. Velmi důležité, kromě dodržování všech hygienických předpisů, je samotné „estetické cítění“ kosmetičky, její schopnost vnímat barvy a obličej jako celek.

Permanentní make-up není omezen věkem a právě starší ženy, kterým už každodenní líčení dělá potíže, ho ocení nejvíce.

Permanentní make-up obočí 

Obličej každé klientky je unikátním dílem, a obočí je jeho důležitou částí. Aby Vaše nové obočí vypadalo maximálně  přirozeně, je důležité vybrat jeho tvar a odstín podle Vašich rysů, barvy vlasů a pleti.

Pro Vás nabízíme dvě základní metody permanentního make-upu obočí, a to pudrovou a vláskovou.  Oba způsoby jsou bezpečné. Pigment se postupně osvětlí během 1.5 – 3 let. Potom lze permanentní make-up obnovit.

Pudrové obočí

Tento způsob permanentního make-upu obočí se provádí stínováním s postupným přechodem barvy do ztracena u kořenu nosu a podél horního okraje. Obočí vypadá přirozeně a zároveň výrazně. Barvu vybíráme podle Vašeho barevného typu. 

Pudrová metoda je vhodná pro všechny typy pleti.

Vláskové obočí       

Nakreslené vlásky jemně zvýrazní Vaše obočí a nahradí chybějící chloupky. Vlásky jsou tenké a vypadají velmi přirozeně. 

Vlásková metoda je doporučená pro normální, suchou, ale i citlivou pleť.

Permanetní make-up očních linek

Permanentním make-up horních očních linek nahradí každodenní líčení očí.

Klasické horní oční linky

Oči lze zvýraznit jemnou linkou podél řas, která je vizuálně nahradí nebo zhustí. Linky zkopírují tvar Vašeho horního víčka. Šířku mají do 1.5 mm včetně meziřasového prostoru a mohou vystupovat za vnější koutek očí do 2 mm. Celé linky jsou vybarvené jednou barvou bez stínování. Linky vypadají jemně a elegantně.

Stínované horní oční linky

Stínované linky jsou klasické linky, doplněné jemným stínem s postupným přechodem do ztracena.

Dolní oční linky

Dolní oční linky mohou podle potřeby doplnit horní linky. Tradičně jsou slabší a světlejší, než horní.